Workshopy Face2Art

POETICKÝ WORKSHOP FACE2ART

Praha, 5. 2. 2022

Přátelé a kamarádi, básnířky a básníci, milovníci poezie,

zveme vás na poetický workshop, který se uskuteční v Praze
5. 2. 2022. Tento workshop pro vás připravil projekt virtuální galerie Face2Art.

Během workshopu se dozvíte o sedmi přístupech tvorby poezie, které jsou použitelné pro všechny vaše oblíbené útvary - ať už je to sonet, limerik, epigram aj. a budete moci mezi sebou navzájem probrat nejen vaše tvůrčí preference, ale dojde také na autorské čtení. Během workshopu se dozvíte také o nejčastějších problémech v poezii mladých tvůrců a jak se jim vyhnout. Tento workshop povede Lukáš Smrkovský, mj. držitel dvou hlavních cen Face2Art od Jiřího Žáčka, student scénáristiky a dramaturgie FAMU.

Poslední třetinu programu bude tvořit seminář slovesné dramaturgyně ČRo Vladimíry Bezdíčkové, která je současně porotkyní mnoha soutěží uměleckého přednesu a nás naučí správnému přednesu poezie (i té vlastní). 

PROGRAM WORKSHOPU:

9:30-9:55 Prezence
10:00-11:45 Sedm bran poezie (I. část workshopu)
12:00-13:30 Sedm bran poezie (II. část workshopu)
13:30 Oběd
14:00-14:30 Autorská čtení 
14:30-16:45 Čtení a přednes poezie - seminář Vladimíry Bezdíčkové
17:00 Konec workshopu

Praktické organizační informace

Workshop se bude konat v prostorách DDM Klamovka v Praze (adresa: Podbělohorská 154, 150 00 Praha 5-Smíchov). Každý účastník Poetického workshopu dostane písemné materiály, tužku a oběd. Celý workshop je zdarma (je dotován z prostředků MŠMT a sponzorů HM ČR), vaše přihláška je nicméně závazná - pokud se něco změní na vaší účasti, ihned nás informujte. Kapacita workshopu je omezená, proto neotálejte s přihlášením :-)

Aktuální podmínky týkající se onemocnění Covid-19, které bude muset splnit každý účastník workshopu, pošleme přihlášeným prostřednictvím e-mailu několik dní před akcí.

Pro další informace jsme Vám k dispozici na e-mailu info@hudebnimladez.cz nebo také na tel. čísle 774 115 601 (Martina Náhlíková).

KAPACITA WORKSHOPU JE V TUTO CHVÍLI NAPLNĚNA, HLÁSIT SE MŮŽETE DÁL JAKO NÁHRADNÍCI. DĚKUJEME ZA VELKÝ ZÁJEM :-)

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA K ÚČASTI:

 https://bit.ly/Přihláška_Poetický_workshop_Face2Art_2022