Mladá Smetanova Litomyšl

Největší festival Hudební mládeže se každoročně koná o třetím zářijovém víkendu, kdy léto pomalu končí, ale ještě není čas to zabalit. Program zahrnující koncerty, taneční a divadelní představení, párty a literární čtení a v sobotu večer vrcholící plesem se z většiny odehrává ve Smetanově domě. Do Litomyšle se sjíždí nadšenci do kultury a společné zábavy ze všech koutů země. Ať už jsou to členové HM, účastníci soutěže Face2Art, vystupující hudebníci, tanečníci a divadelníci, kamarádi a rodiny zmíněných či kdokoli, koho láká atmosféra nabitého multižánrového víkendu, všichni se vzájemně setkávají a poznávají na pódiu i v publiku a baví se uměním.

Facebooková stránka festivalu Mladá Smetanova Litomyšl:
https://www.facebook.com/MladaSmetanovaLitomysl

Informace ke 47. ročníku festivalu Mladá Smetanova Litomyšl: (17.) 18. – 20. září 2020

 


Kdo se může zúčastnit?

Mladá Smetanova Litomyšl je festival otevřený návštěvníkům každého věku. Přiveďte s sebou své rodiče, známé, kamarády, spolužáky... 

Fotografie z předchozích ročníků najdete na facebookových stránkách festivalu.

Účastnický poplatek

Pro studenty a pedagogy je poplatek 350,- Kč.

Základní účastnický poplatek pro dospělé je 590,- Kč.

Účinkující členové Hudební mládeže a Face2Art mají poplatek snížen na 250,- Kč.

Výsledný účastnický poplatek zahrnuje ubytování (pátek-neděle), stravování (sobota-neděle) a vstupenky na všechny akce festivalu.

V přihlášce je možné si také zvolit nadstandardní ubytování "hotelového typu" - na dvoulůžkovém pokoji s vlastním příslušenstvím, v nové části internátu pedagogické školy. V tom případě je poplatek zvýšen o 440,- Kč. 

Jak uhradit účastnický poplatek?


Poplatek zaplaťte převodem na účet číslo 186 923 646 / 0300, jako variabilní symbol uveďte své rodné číslo. Poplatek můžete uhradit také při prezenci po příjezdu na festival.

Jak se přihlásit k návštěvě festivalu?

Nejjednodušší je vyplnit online přihlášku na těchto stránkách – viz níže. Všichni přihlášení dostanou podrobné organizační informace. Pro další informace jsme Vám k dispozici také na tel. čísle 774 115 601 – Martina Náhlíková, produkce festivalu.

Zjistíte-li, že se nemůžete z nějakého důvodu zúčastnit festivalu, odhlaste se, prosím, co nejdřív pomocí e-mailu zaslaného na info@hudebnimladez.cz nebo na tel. čísle 774 115 601.

PŘIHLÁŠKA K ÚČASTI NA MSL 2020: http://bit.ly/PŘIHLÁŠKA_MSL2020

Aktualizováno 6. září
Aktualizováno 6. září

Partneři festivalu