Mladá Smetanova Litomyšl

Největší festival Hudební mládeže se každoročně koná o třetím zářijovém víkendu, kdy léto pomalu končí, ale ještě není čas to zabalit. Program zahrnující koncerty, taneční a divadelní představení, párty a literární čtení a v sobotu večer vrcholící plesem se z většiny odehrává ve Smetanově domě. Do Litomyšle se sjíždí nadšenci do kultury a společné zábavy ze všech koutů země. Ať už jsou to členové HM, účastníci soutěže Face2Art, vystupující hudebníci, tanečníci a divadelníci, kamarádi a rodiny zmíněných či kdokoli, koho láká atmosféra nabitého multižánrového víkendu, všichni se vzájemně setkávají a poznávají na pódiu i v publiku a baví se uměním.

Facebooková stránka festivalu Mladá Smetanova Litomyšl:
https://www.facebook.com/MladaSmetanovaLitomysl

MLADÁ SMETANOVA LITOMYŠL 2023 SE USKUTEČNÍ OD 22. DO 24. ZÁŘÍ 2023

Jubilejní 50. ročník festivalu Mladá Smetanova Litomyšl se uskuteční čtvrtý víkend v září. Festival bude slavnostně zahájen v pátek 22. září koncertem XINDLA X, který se uskuteční od 19:00 ve Velkém sále Smetanova domu v Litomyšli.
Podrobný program i přihlášky najdete níže na této stránce.

Informace k jubilejnímu 50. ročníku festivalu Mladá Smetanova Litomyšl:

22. – 24. září 2023

Kdo se může zúčastnit?
Mladá Smetanova Litomyšl je festival otevřený návštěvníkům každého věku. Přiveďte s sebou své rodiče, známé, kamarády, spolužáky... :-)

Fotografie z předchozích ročníků najdete na facebookových stránkách festivalu.

Účastnický poplatek

Pro studenty a pedagogy je poplatek 470,- Kč.

Základní účastnický poplatek pro dospělé je 750,- Kč.

Účinkující členové Hudební mládeže mají poplatek snížen na 300,- Kč.

Výsledný účastnický poplatek zahrnuje ubytování (pátek-neděle), stravování (sobota-neděle) a vstupenky na všechny akce festivalu.

V přihlášce je možné si také zvolit nadstandardní ubytování "hotelového typu" - na dvoulůžkovém pokoji s vlastním příslušenstvím, v nové části internátu pedagogické školy. V tom případě je poplatek zvýšen o 500,- Kč.
Členové HM, kteří vystupují, mají automaticky ubytování v nové části internátu, a to zdarma - bez příplatku :-)

Základní ubytování (bez příplatku) je na trojlůžkovém pokoji ve starší části internátu.


Jak uhradit účastnický poplatek?

Poplatek zaplaťte převodem na účet číslo 186 923 646 / 0300, jako poznámku k platbě uveďte své jméno a příjmení. Poplatek můžete uhradit také při prezenci po příjezdu na festival.

Jak se přihlásit k návštěvě festivalu?
Nejjednodušší je vyplnit online přihlášku na těchto stránkách – viz níže. Všichni přihlášení dostanou podrobné organizační informace prostřednictvím e-mailu cca týden před festivalem. Pro další informace jsme Vám k dispozici také na tel. čísle 774 115 601 – Martina Náhlíková, produkce festivalu.

Zjistíte-li, že se nemůžete z nějakého důvodu zúčastnit festivalu, odhlaste se, prosím, co nejdřív pomocí e-mailu zaslaného na info@hudebnimladez.cz nebo na tel. čísle 774 115 601.

PŘIHLÁŠKA K ÚČASTI NA MSL 2023: /akce již proběhla/

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE DO 17. ZÁŘÍ 2023.

Partneři festivalu

Festival se koná pod záštitou hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického
a starosty Města Litomyšl Daniela Brýdla.

Kdo je už přihlášený na MSL 2023?