Mladá Smetanova Litomyšl

 

Informace ke 46. ročníku festivalu (19.) 20. – 22. září 2019

 

Kdo se může zúčastnit?

Mladá Smetanova Litomyšl je festival otevřený návštěvníkům každého věku. Přiveďte s sebou své rodiče, známé, kamarády, spolužáky...
 

Fotografie z předchozích ročníků najdete na facebookových stránkách festivalu.

 

Účastnický poplatek pro studenty a pedagogy je 350,- Kč.
Základní účastnický poplatek pro dospělé je 590,- Kč.
Účinkující členové Hudební mládeže a Face2Art mají poplatek snížen na 250,- Kč.

Výsledný účastnický poplatek zahrnuje ubytování (pátek-neděle), stravování (sobota-neděle) a vstupenky na všechny akce festivalu. V přihlášce je možné si také zvolit nadstandardní ubytování "hotelového typu" - na dvoulůžkovém pokoji s vlastním příslušenstvím, v nové části internátu pedagogické školy. V tom případě je poplatek zvýšen o 440,- Kč. 

 

Jak uhradit účastnický poplatek?

Poplatek zaplaťte převodem na účet číslo 186 923 646 / 0300, jako variabilní symbol uveďte své rodné číslo. Poplatek můžete uhradit také při prezenci po příjezdu na festival.

 

Jak se přihlásit k návštěvě festivalu?

Nejjednodušší je vyplnit online přihlášku na těchto stránkách – viz níže. Všichni přihlášení dostanou podrobné organizační informace. Pro další informace jsme Vám k dispozici také na tel. čísle 774 115 601 – Martina Náhlíková, produkce festivalu.

Zjistíte-li, že se nemůžete z nějakého důvodu zúčastnit festivalu, odhlaste se, prosím, co nejdřív pomocí e-mailu zaslaného na info@hudebnimladez.cz nebo na tel. čísle 774 115 601.


PŘIHLÁŠKA K ÚČASTI NA MSL 2019: http://bit.ly/PŘIHLÁŠKA_MSL2019

 

Záštitu nad 46. ročníkem festivalu převzali hejtman Pardubického kraje JUDr. Martin Netolický, Ph.D. a starosta města Litomyšl Mgr. Daniel Brýdl. Letošní ročník se koná za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy,  Pardubického kraje, Města Litomyšl, Nadace život umělce a firmy Ventima, s.r.o. Děkujeme!