Aktuality

Letní ateliér HM 2021 - přihlašování spuštěno!
Spustili jsme přihlašování na Letní ateliér HM 2021, který se koná od 1. do 10. července 2021 v Třeboni. Letošní téma je ZA OBZOR. Bližší informace a přihlášky najdete ZDE.

10. ročník Face2Art zahájen!
Dnes, 1. dubna 2021, zahajujeme jubilejní 10. ročník projektu virtuální galerie Face2Art, tedy naší uměleckého soutěže, do které můžete posílat své: hudební skladby, písně, fotografie, krátké filmy, básně, povídky a choreografie.
Těšíme se na vaše díla!
Všechna je budeme postupně přidávat na webové stránky projektu Face2Art: www.face2art.cz Zde si můžete prohlédnout i díla z několika posledních ročníků a přečíst si pravidla soutěže.
Soutěž probíhá od 1. 4. do 15. 11. 2021, přičemž je rozdělena do tří soutěžních období.
Slavnostní vyhlášení se bude konat 11. 12. 2021 v Praze.

Uzavření přijímání přihlášek na Letní tábor HM 2021
Milí přátelé,
z důvodu naplnění kapacity Letního tábora HM jsme uzavřeli přijímání přihlášek.
Hlásit se můžete už jen jako náhradníci pro případ, že by někdo svou účast na LT HM 2021 zrušil.
Děkujeme za váš zájem! :-)

Výsledky 9. ročníku soutěže Face2Art

Výsledky 9. ročníku naší soutěže v rámci virtuální galerie Face2Art najdete ZDE.

Vyhlášení Face2Art proběhne on-line formou

Vzhledem k aktuální situaci proběhne slavnostní vyhlášení 9. ročníku Face2Art on-line.

Kdy se bude konat? 30. ledna od 17:00 hod.

Více informací najdete ZDE.

HM PF 2021
Hudební mládež vám přeje vše dobré do roku 2021. Těšíme se na všechna společná setkání na akcích HM!

Vyhlášení Face2Art 2020 bude v lednu

Milí přátelé umělecké tvorby,
vzhledem k epidemiologickým nařízením dle systému PES bohužel nebude možné uskutečnit vyhlášení výsledků Face2Art 2020 v plánovaném termínu v sobotu 12. prosince, a proto přesouváme vyhlášení 9. ročníku na leden 2021. Termín upřesníme v závislosti na aktuální situaci.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na setkání s vámi v novém roce.                      

Martina Náhlíková (general secretary Hudební mládeže)
Laura Marie Smrkovská a Veronika Bezdíčková (koordinátorky projektu F2A)

 

Přihlášky na Slavnostní vyhlášení Face2Art 2020

Spustili jsme přihlašování na Slavnostní vyhlášení výsledků 9. ročníku naší soutěže Face2Art, které proběhne 12. prosince 2020 v Praze. Více informací najdete v záložce Akce.

Kreativní seminář Face2Art proběhne on-line

Ačkoli nám aktuální nařízení neumožňují uspořádat tento seminář prezenčně, vypracovali jsme pro vás solidní distanční náplň. Vrcholem semináře bude workshop s tanečnicí a choreografkou Natašou Novotnou, která souhlasila, že ho uspořádá on-line. Odkaz, na kterém bude seminář probíhat, vám pošleme na vyžádání. Odkaz na seminář s Natašou Novotnou obdržíte poté, co se přihlásíte. Těšíme se na vás!

PRKNA 2020 se ruší

Milí přátelé,

vzhledem k opatřením Vlády ČR nemůžeme realizovat náš divadelní festival Prkna v Hradci Králové.
Je nám to velmi líto. Hledali jsme cesty, jak festival uskutečnit, ale není to možné.
Budeme se těšit na setkání s vámi na dalších akcích HM!
Nejbližší je Kreativní seminář Face2Art, který se koná v Praze od 6. do 8. listopadu. Program a přihlášky na tento seminář najdete brzy na tomto webu.
Mějte dobré dny!
Vaši animátoři a lektoři HM

Pavel, Martina, Lukáš, Laura, Anežka, Verča, Káťa, Eva, Lucie, Jindra, David, Adam, Honza

Filmovka je už za týden!

Mrkněte, kdo už je přihlášený (dole na stránce). Ověřtete si, že tam jste. Zkontrolujte své kamarády a pokud tam nejsou, připomeňte jim, ať se přihlásí. Padouši a hrdinové světa filmu už si na vás brousí zuby!

Hudební mládež vám přeje vše nejlepší do nového roku. Těšíme se na všechna letošní setkání a doufáme, že prožijete šťastný rok s uměním a přáteli.

Program semináře zveřejněn

Kreativní seminář Face2Art začíná za necelý týden a my vám tedy přinášíme podrobný program. Chcete-li se přihlásit a ještě jste tak neučinili, stihněte to, prosím, do úterý. Těšíme se na vás!

Přihlašování na Kreativní seminář F2A spuštěno!

Skvělá Litomyšl je za námi a my se na vás těšíme na nejbližší akci HM, kterou je Kreativní seminář Face2Art. Se svými starými i novými HM přáteli během něj můžete tvořit nejrůznější umělecká díla. Právě jsme spustili přihlašování, tak neváhejte a zajistěte si své tvůrčí místo pod sluncem. Keep calm and be creative!

Spouštíme přihlašování na MSL!

Nejpopulárnější a největší festival HM Mladá Smetanova Litomyšl se letos koná v termínu od 20. do 22. září. Neváhejte a přihlaste se! Abyste měli přehled, kdo z vašich kamarádů a přátel tak ještě neučinil, budeme pro vás co pár dní aktualizovat seznam přihlášených. Tešíme se na vás v Lišli!

Nový web

Po mnoha krásných letech se Hudební mládež loučí se starým webem, který začínal žít natolik osobitým životem, že bylo zapotřebí ho nechat jít. Ač bude navždy v našich srdcích, doufáme, že jeho nástupce nepadne pod tíhou očekávání a bude dnešnímu uživateli přístupnější, než býval ten starý. K prvnímu srpnu 2019 tedy začíná nová éra internetových stránek Hudební mládeže. Přestože zatím připomínají jen zpola zabydlený byt, buďte tu jako doma. Vermeera na stěnu pověsíme časem.

 

V tuto chvíli je nejvyšší čas veřejně poděkovat tvůrci původního webu Mironu Šmidákovi, klavíristovi a bývalému místopředsedovi HM, který ho v časech internetového rozpuku postavil a po dlouhá léta bez nároku na odměnu inovoval, spravoval a vycházel vstříc našim rozličným, komplikovaným požadavkům. Veškerá webová prezentace Hudební mládeže od počátku dodnes je jeho zásluhou. Vážíme si toho a děkujeme.