Aktuality

PRKNA 2020 se ruší

Milí přátelé,

vzhledem k opatřením Vlády ČR nemůžeme realizovat náš divadelní festival Prkna v Hradci Králové.
Je nám to velmi líto. Hledali jsme cesty, jak festival uskutečnit, ale není to možné.
Budeme se těšit na setkání s vámi na dalších akcích HM!
Nejbližší je Kreativní seminář Face2Art, který se koná v Praze od 6. do 8. listopadu. Program a přihlášky na tento seminář najdete brzy na tomto webu.
Mějte dobré dny!
Vaši animátoři a lektoři HM

Pavel, Martina, Lukáš, Laura, Anežka, Verča, Káťa, Eva, Lucie, Jindra, David, Adam, Honza

Filmovka je už za týden!

Mrkněte, kdo už je přihlášený (dole na stránce). Ověřtete si, že tam jste. Zkontrolujte své kamarády a pokud tam nejsou, připomeňte jim, ať se přihlásí. Padouši a hrdinové světa filmu už si na vás brousí zuby!

Hudební mládež vám přeje vše nejlepší do nového roku. Těšíme se na všechna letošní setkání a doufáme, že prožijete šťastný rok s uměním a přáteli.

Program semináře zveřejněn

Kreativní seminář Face2Art začíná za necelý týden a my vám tedy přinášíme podrobný program. Chcete-li se přihlásit a ještě jste tak neučinili, stihněte to, prosím, do úterý. Těšíme se na vás!

Přihlašování na Kreativní seminář F2A spuštěno!

Skvělá Litomyšl je za námi a my se na vás těšíme na nejbližší akci HM, kterou je Kreativní seminář Face2Art. Se svými starými i novými HM přáteli během něj můžete tvořit nejrůznější umělecká díla. Právě jsme spustili přihlašování, tak neváhejte a zajistěte si své tvůrčí místo pod sluncem. Keep calm and be creative!

Spouštíme přihlašování na MSL!

Nejpopulárnější a největší festival HM Mladá Smetanova Litomyšl se letos koná v termínu od 20. do 22. září. Neváhejte a přihlaste se! Abyste měli přehled, kdo z vašich kamarádů a přátel tak ještě neučinil, budeme pro vás co pár dní aktualizovat seznam přihlášených. Tešíme se na vás v Lišli!

Nový web

Po mnoha krásných letech se Hudební mládež loučí se starým webem, který začínal žít natolik osobitým životem, že bylo zapotřebí ho nechat jít. Ač bude navždy v našich srdcích, doufáme, že jeho nástupce nepadne pod tíhou očekávání a bude dnešnímu uživateli přístupnější, než býval ten starý. K prvnímu srpnu 2019 tedy začíná nová éra internetových stránek Hudební mládeže. Přestože zatím připomínají jen zpola zabydlený byt, buďte tu jako doma. Vermeera na stěnu pověsíme časem.

 

V tuto chvíli je nejvyšší čas veřejně poděkovat tvůrci původního webu Mironu Šmidákovi, klavíristovi a bývalému místopředsedovi HM, který ho v časech internetového rozpuku postavil a po dlouhá léta bez nároku na odměnu inovoval, spravoval a vycházel vstříc našim rozličným, komplikovaným požadavkům. Veškerá webová prezentace Hudební mládeže od počátku dodnes je jeho zásluhou. Vážíme si toho a děkujeme.