Hudební mládež ČR Společnost přátel J.Ježka Kazoo orchestra Časopis TAM-TAM Hud. škola YAMAHA Hudební výchova

Hudební mládež ČR

      Organizace uznaná MŠMT
      pro oblast práce s dětmi a mládeží Jméno a příjmení: 
• Proč se stát členem HM?

• Nová registrace

 Heslo:    


Články  

TAM-TAM


  DiskuseDĚTSKÝ HUDEBNÍ TÁBOR 2012

Vydáno: 10.6.2012 15:47, autor: Eva Matušková 2861 čtenářů


V Poděbradech se letos poprvé uskuteční Dětský hudební tábor Hudební mládeže 2012!!! Tábor se koná při Letním táboře HM a je určen pro zájemce od 10 do 14 let. DHT bude o dva dny kratší než hlavní tábor, proběhne v termínu od 17. do 24. srpna 2012.
Hlavní organizátorkou Dětského tábora je paní profesorka Eva Kleinová z Loun, někteří členové Hudební mládeže ji určitě znají z dalších našich akcí. Její hlava je k nalezení i na přiloženém obrázku – kdo z účastníků DHT ji objeví první a napíše, má u nás lázeňskou oplatku!

A jaký bude program tábora?

Účastnice a účastníci Dětského hudebního tábora budou mít možnost instrumentálního (klavír, housle, dechové nástroje) a vokálního vzdělávání (populární, lidový a sborový zpěv). Samozřejmostí je možnost korepetice – účastníci, nezapomeňte si přivézt noty :-)
Účastníci DHT společně nastudují dětský muzikál Perníková chaloupka! V programu nebudou chybět hudební hry, koncerty na kolonádě, seznámení s představiteli nového muzikálu Kapka medu pro Verunku, přednáška o folkloru, výroba hudebních nástrojů, důkladné seznámení s cimbálem a koncert cimbálové muziky Vladimíra Novotného z Nového Strašecí (nestarší cimbálová kapela z Čech). Zájemci o tanec si budou moci od muzicírování odpočinout na tanečních lekcích.
Závěr tábora bude patřit koncertu účastníků v sále Kolonády.

Už jste se přihlásili na některých z našich hudebních táborů v Poděbradech? A váš mladší bratr či sestra? :-)

Přejeme všem krásné léto a těšíme se na viděnou v Poděbradech!

Váš organizační tým HM


Hlavním sponzorem Hudební mládeže ČR je firma Ventima, s.r.o.


© Hudební mládež ČR