Hudební mládež ČR Společnost přátel J.Ježka Kazoo orchestra Časopis TAM-TAM Hud. škola YAMAHA Hudební výchova

Hudební mládež ČR

      Organizace uznaná MŠMT
      pro oblast práce s dětmi a mládeží Jméno a příjmení: 
• Proč se stát členem HM?

• Nová registrace

 Heslo:    
předchozí


náhledy


další


Pod fotku můžeš připojit svůj komentář!Komentáře k fotce:

Chm, co se to deje, ze by Vasek vylezl pred publikum?
Vojtěch Meravý, 25.11. 2002 15:51:30

No, ehm, jelikoz Vasek sedi po Tve levici, tak...
asi ne, Vojto!
Zdeněk Melín, 14.12. 2002 22:07:47

No a co klonování?!
Vojtěch Meravý, 16.12. 2002 11:10:20

No pokud Vojtěchu vidíš některé osoby dvakrát, tak bych doporučil omezit spotřebu alkoholu. Zdraví klub abstinentů HM
Václav Janoušek, 17.12. 2002 12:59:51

Kdyby se na konzervatori venovalo vice casu vyuce cetby, tak bys zjistil, ze vubec netvrdim, ze JA osobne vidim nekoho dvakrat. To ovsem neznamena, ze v dane chvili se tam nikdo takovy nenachazel. Pochybuju, ze bys byl tak radikalne solipsistickym empirikem, ze bys popiral tuto eventualitu...
Vojtěch Meravý, 18.12. 2002 14:23:42

Kecy, kecy, pane kolego! Vaše excelentně expanzivní intelektuální erupce reinterpretuje popírání sama sebe exemplární evokací explikace vize egocentristického solipsismu ve Vašem extrémně solitérním podání sumarizujícím existenciální antagonizmy absolutna a atakující absurditu evidentní entity solidarizující etickou sociabilitu Vašeho scientoskeptického bytí. Toť vše....................perplex?
Pavel Smrkovský, 15.2. 2003 18:53:53

Opravuji.......nepopírání sama sebe..........
Pavel Smrkovský, 16.2. 2003 19:11:11

Vazeny pane kolego, vase argumentace zni sice logicky, ovsem nelze s ni souhlasit. Agregovanim socioadaptabilniho byti se rozhodne neresi manifestace komplexniho jsoucna tak, jak to demonstruje postmoderna v ramci sve supraidelani hricky.Zde by se sice mohlo zdat, ze reinterpretaci bodu A popirame bod B, coz ovsem z hlediska solipsismu neplati, jelikoz by se jednalo o contradictio in adjecto-solipsismus uz ze sve podstaty nemuze mit povahu reinterpretativni (to by totiz nepopiralo existenci objektivniho jsoucna), nybrz pouze remanifestujici! Tento podstatny rozdil si nejjasneji uvedomime, pokusime-li se prave o kontinualni korekci empirismu v jeho nejradikalnejsi forme, jelikoz prave zde cely problem vystupuje jasne na povrch a opousti tenky led probabilisticke spekulace. Vase naivni snaha o vesmirne-eideticke zobecneni aktualniho prostoroveho kontinua prostrednictvim povrchniho technicistniho redukcionismu spekulativni roviny interfilosfockeho postavantgardniho diskursu, nemuze mit vysledek bez uvazeni disvariability prezentace fixniho metajazyka, ktere muze vest az k prekonjugalnimu zjednoduseni primarnich premis vasi kontraesteticke hyperargumentace. Z tohoto hlediska nehraje roli popirani ci nepopirani sama sebe, oprava na tomto miste je zcela irelevantni a zbytecna. Jak jsem totiz beze vsi pochyby (byt samozrejme s nutnou rezervou pro patasubjektivni hodnoceni vnejsiho sveta) dokazal vyse, vas utok na existencialismus zde zcela selhava!!! Heidegger se totiz nezajima o socialne individualizovanou soliterne egoistickou societu, jsoucno (Seindes) je mu jen vnejsim jevistem pro permanentni se odehravani byti (Dasein).Metakriticky utilitarismus mu proto muze byt uplne burt (der Wurst)! Jsem si ovsem vedom, ze odveky problem, totiz zda je mozna intragradualni filosofie bez religiozni autoindoktrinace, se tim neresi.
Vojtěch Meravý, 17.2. 2003 12:45:05

Tak jo, ...........
Pavel Smrkovský, 17.2. 2003 14:52:08

He...
Vojtěch Meravý, 17.2. 2003 15:51:58
Hlavním sponzorem Hudební mládeže ČR je firma Ventima, s.r.o.


© Hudební mládež ČR