Hudební mládež ČR Společnost přátel J.Ježka Kazoo orchestra Časopis TAM-TAM Hud. škola YAMAHA Hudební výchova

Hudební mládež ČR

      Organizace uznaná MŠMT
      pro oblast práce s dětmi a mládeží Jméno a příjmení: 
• Proč se stát členem HM?

• Nová registrace

 Heslo:    Kreativní seminář Face2Art 2018
Praha, 9. – 11. listopadu 2018


Milí přátelé, mladí a tvořiví!

Zveme vás na podzimní Kreativní seminář Face2Art 2018, který proběhne v termínu od 9. do 11. listopadu 2018 v Praze.

Přijeďte si užít víkend plný psaní, filmování, focení, tance, skládání hudby i dalších druhů vámi vytvořených děl!

Vyberte si. Složíte skladbu pro několik skleniček a jeden hrnek nebo třeba vytvoříte choreografii v 77 vteřinách? Zkusíte natáčet videoklipy nebo se pokusíte fotoaparátem zachytit to, čeho si někdo jiný třeba ani nevšimne? Přednesete své básně v literární kavárně nebo napíšete svůj první sonet? Složíte hudební kompozici nebo se prostě budete bavit čímkoliv v programu?

PROGRAM SEMINÁŘE BUDE BRZY ZVEŘEJNĚN NA TĚCHTO STRÁNKÁCH. PROZATÍM SI ZAPIŠTE TERMÍN DO SVÝCH DIÁŘŮ A PŘIHLASTE SE :-)

Účastnický poplatek pro členy HM a studenty:

Pro aktivní účastníky semináře je účastnický poplatek pouze 111,- Kč a zahrnuje program festivalu, ubytování a stravování (sobotní snídaně, oběd, večeře, nedělní snídaně). Aktivní účastník se bude aktivně podílet na tvůrčí činnosti během workshopů. Pro neaktivní účastníky (např. doprovod) je poplatek 333,- Kč.
Účastnický poplatek za program a stravování bez společného ubytování činí 55,- Kč. <{>Pokud nechcete společné ubytování, ohlaste to předem na email info@hudebnimladez.cz

Tyto ceny jsou dotovány z prostředků MŠMT a sponzorů HM ČR. Poplatek můžete uhradit při prezenci po příjezdu na seminář.

Ubytování a stravování je zajištěno v hotelu PRAMEN – metro B, stanice Rajská zahrada a pak cca 7 minut pěšky nebo autobusem č. 186 na zastávku Hutě.

Jak uhradit účastnický poplatek?

Poplatek můžete uhradit při prezenci po příjezdu na Kreativní seminář F2A. Můžete jej také zaplatit převodem na účet číslo 186 923 646 / 0300, jako variabilní symbol uveďte své rodné číslo.

Pro další informace jsme Vám k dispozici na emailu info@hudebnimladez.cz nebo také na tel. čísle 774 115 601 (Martina Náhlíková).Hlavním sponzorem Hudební mládeže ČR je firma Ventima, s.r.o.


© Hudební mládež ČR